Confidential

Coordonator Magazin

  • Confidential
nespecificat

Candidatul ideal

Profilul pe care il cautam:
Studii superioare finalizate ( constituie avantaj studiile in domeniul economic/ administrarea afacerilor)
Experiență profesională anterioară relevantă de minim 3 ani și minim 1 an în coordonarea unei echipe;
Bune abilități de organizare și de analiză;
Competențe de leadership si orientare către rezultate;
Orienatre catre client
Cunoasterea limbii engleze la nivel cel puțin mediu;

Descrierea jobului

Ce vei face:
Coordonarea si organizarea intregii activitati comerciale din cadrul magazinului;
• Supervizarea indeplinirii sarcinilor de serviciu de catre colegii din subordine si functionarea in conditii optime a magazinului;
• Indeplinirea obiectivelor operationale, comerciale si financiare stabilite pentru magazinul respectiv;
• Verificarea constanta a stocurilor existente in magazin
• Supervizarea efectuarii comenzilor de marfa;
• Intocmirea de rapoarte periodice privind activitatea din magazin;
• Reprezentarea companiei in relatia cu tertii: clienti, autoritati, altii;
•Responsabil de procesele de recrutare, formare și retenție a angajaților;
•Preluarea și gestionarea solicitărilor și eventualelor reclamații ale clienților;

Descrierea companiei

Ce oferim noi:
Un plan de dezvoltare si de cariera personalizat
Pachet salarial motivant
Bonusuri de vanzari atractive și prime ocazionale;
Prima de sfarsit de an
Beneficii flexibile in platforma online
Abonament medical avantajos pentru membrii familiei;
Un mediu de lucru placut si o echipa motivata