Coordonator Mentenanță & Proiecte

Responsabilități principale:

  • Coordonează implementarea proiectelor de investiții CAPEX și non-CAPEX.
  • Planifică și monitorizează desfășurarea activităților de mentenanță preventivă și corectivă (programate și neprogramate) în stațiile de betoane și agregate.
  • Elaborează procedurile de operare și întreținere preventivă a echipamentelor tehnologice fixe și mobile.
  • Evaluează periodic starea echipamentelor și vine cu propuneri de îmbunătățire.
  • Asigură necesarul de piese de schimb pentru echipamente.
  • Gestionează relațiile cu furnizorii de echipamente și servicii (proiectare, studii, construcții, instalații montaj etc.).

Ce oferim:

  • Mediu de lucru care încurajează performanța și dezvoltarea continuă.
  • Program de lucru flexibil.
  • Pachet salarial motivant, premiu de performanță, pachet flexibil de beneficii.

Candidatul ideal va avea:

  • Studii superioare, profil inginerie electrică / mecanică.
  • Cunoștințe solide în domeniul mentenanței și managementului de proiect.
  • Excelente abilități de comunicare și relaționare.
  • Inițiativă și orientare către îmbunătățire continuă.
  • Motivație pentru învățare și dezvoltare personală și profesională.
  • Cunoștințe limbă engleză și pachet MS Office.
  • Permis de conducere categoria Bi disponibilitate pentru deplasări.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Holcim (Romania) SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Holcim (Romania) SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Holcim (Romania) SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?