Coordonator Mentenanta

Responsabilitati principale:

  • Gestioneaza programarea lucrarilor de mentenanta preventiva / corectiva pentru tehnicienii de mentenanta si mentine baza de date a departamentului;;
  • Monitorizeaza activitatea echipei de mentenanta si confirma lucrarile executate din punct de vedere calitativ si cantitativ;
  • Gestioneaza stocul de piese de schimb si relatiile cu furnizorii de piese de schimb si prestatorii de servicii de intretinere.

Cerinte:

  • Studii superioare tehnice
  • Experienta profesionala in domeniu minim 1 an
  • Cunostinte avansate operare PC (MS Office)
  • Persoana responsabil(a), buna capacitate de organizare si stabilire a prioritatilor
  • Atitudine pozitiva, fire comunicativa si proactiva
  • Limba engleza: nivel mediu

Se ofera:

Pachet salarial atractiv, tichete de masa in valoare de 15 lei din prima zi lucrata, oportunitatea de a lucra intr-o echipa dinamica.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Werzalit Lemn Tech pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Werzalit Lemn Tech pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Werzalit Lemn Tech locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?