Coordonator proiecte constructii civile

1615900829665

AVINCI, societate de constructii civile si industriale, cu sediu social in Iasi, este in cautarea de noi colegi in departamentul management de proiect.

Drumul spre succes este un parcurs care se construieste cu ambitie, creativitate si eficienta. AVINCI te provoaca sa iti construiesti drumul spre succes coordonand proiecte ambitioase.

Responsabilități:

  • esti responsabil de proiectele care iti sunt alocate din etapa de proiectare pana la receptia lucrarii
  • coordonezi echipa de ingineri de executie, aloci bugetele si monitorizezi permanent activitatea de executie
  • planifici, pregatesti si monitorizezi planurile de executie lucrari
  • preei lucrari in diferite faze de executie, conform contractelor semnate
  • oferi sugestii de optimizare, rezolvare de probleme si situatii neprevazute in proiectele alocate.

Cerințele postului:

  • studii superioare profil tehnic (constructii civile)
  • experienta de minim1 an pe o pozitie similara reprezinta un avantaj
  • aptitudini tehnice dovedite in proiecte anterioare (proiectele din mediul industrial sunt un avantaj)
  • cunoștințe de limbă engleză la nivel mediu spre avansat
  • operare PC- MsOffice
  • permis de conducere ctg. B
  • bune abilități și aptitudini de organizare, planificare, relaționare și comunicare eficientă.

Ce oferim?

  • pachet salarial motivant corelat cu atingerea obiectivelor
  • mediu de lucru dinamic si echipa competitiva
  • oportunitati de dezvoltare profesionala si personala

Descrierea companiei

Compania AVINCI este specializata in proiectarea si constructia de structuri metalice, placari metalice si inchideri metalice. In portofoliul nostru puteti găsi: hale, depozite, showroom-uri, cladiri de birouri, mall-uri, hangare, centre logistice, fabrici si alte cladiri de amploare.

Experienta si profesionalismul nostru, ne permit sa asiguram o finalizare buna a tuturor proiectelor in care suntem implicati.

  top8  poza51  1

Te asteptam in echipa AVINCI!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC AG STEEL BUILDING&CLADDING S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?