Coordonator Proiecte Customer Care - Balotesti

Farmexim isi mareste echipa!

Vrei sa faci parte dintr-o echipa dinamica, in care sa te dezvolti atat profesional cat si personal? Atunci aplica pentru acest job si poti fi alaturi de noi!

Daca consideri ca te potrivesti profilului de mai jos te rugam sa aplici pentru acest post:

Responsabilitatile postului

  • Participi la dezvoltarea si implementarea proiectelor de Customer Care agreate la nivel de companie
  • Participi la dezvoltarea serviciilor din programul de fidelizare a farmaciilor
  • Dezvolti si implementezi campanii destinate farmaciilor si pacientilor acestora
  • Dezvolți şi implementezi segmentele ţintă pentru serviciile Farmexim si pentru campaniile destinate pacientilor
  • Gestionezi platformele digitale dezvoltate pentru farmacii si pentru pacienti
  • Gestionezi bugetele aferente proiectelor alocate

    Candidatul ideal:

    • Este o persoana organizata, responsabila, atenta la detalii, analitica, cu atitudine proactiva si pozitiva;
    • Are capacitatea de gestionare simultana a mai multor proiecte
    • Bune abilitati de negociere, abilitati de comunicare verbala si in scris, capacitate de munca independenta;
    • Are experienta profesionala pe un post similar de minimum doi ani;
    • Are cunostinte in domeniul medical/farmaceutic, experienta de negociere in lanturile farmaceutice, constituie avantaj;
    • A finalizat studii superioare (specializare marketing sau derulare programe de fidelizare in farmacii, constituie avantaj);
    • Are cunostinte PC la nivel avansat: Excel, Word, Power Point, Outlook;
    • Comunica fluent in limba engleza

      Ce iti oferim:

      Vei face parte dintr-un departament in care spiritul de echipa este cel care conteaza. Vrem sa ajungi cu drag la birou si sa te regasesti in mediul nostru de lucru si pe langa pachetul salarial si beneficiile pe care le oferim, iti vom da ocazia sa dezvolti noi proiecte.

      • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC FARMEXIM SA pe Angajat.ro?

      • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC FARMEXIM SA pe Angajat.ro?

      • Pe ce poziții are SC FARMEXIM SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?