Coordonator promovare credite online

Candidatul ideal

• Abilitati de comunicare si management
• Cunostinte in domeniul financiar bancar, constituie avantaj
• Seriozitate si responsabilitate
• Cunostinte operare calculator, tableta si telefon mobil

Descrierea jobului

• Contract de colaborare: II, PFA sau SRL
• Formarea si coordonarea echipei de consilieri
• Identificarea clientilor
• Promovarea serviciilor de creditare online
• Identificarea si atragerea persoanelor interesate de accesarea unui credit online

Beneficii:

• Castig minim garantat
• Venituri substantiale direct proportionale cu rezultatele avute
• Acumularea de experienta in domeniul financiar-bancar
• Training profesional
• Posibilitatea de a promova in cadrul companiei

Descrierea companiei

Credify Asset Management a fost fondată în anul 2019 și are ca activitate principală de business dezvoltarea de soluții software pentru mediul financiar-bancar și promovarea încheierii contractelor la distanță.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Credify Asset Management pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Credify Asset Management pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Credify Asset Management locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?