Coordonator punct de lucru

SC Eltex Recycling SRL, firma cu experienta in domeniul reciclarii, prestatoare de servicii colectare / sortare deseuri reciclabile, suntem în căutare de un coordonator punct de lucru pentru punctul nostru de lucru din din Salonta/Madaras, jud. Bihor.

Oferta si beneficii:

- Pachet salarial atractiv;

- Tichete de masa;

- Asigurare de sanatate;

- Asigurarea de viata;

- Contract pe perioada nedeterminata;

- Tichete cadou de Craciun si de Paste;

- Formare profesionala prin participarea la cursuri in domeniul reciclarii.

- Program de lucru intr-un schimb de L-V.

Cerinte:

- Studii superioare (diploma de Inginer ecolog constituie un avantaj);

- Experienta in coordonarea unei echipe dede angajati constituie un avantaj;

- Cunostinte minime de Microsoft Office (in special Excel);

- Carnet de conducere categ. B;

- Cunostinte de limba engleza de nivel A2/B1.

Descrierea postului:

- Monitorizeaza si coordoneaza echipa de operatori si stivuitoristi;

- Realizeaza toate functiile administrative precum: intocmirea prezentei, gestionarea zilelor libere, intocmirea rapoartelor de lucru, mentinerea disciplinei;

- Este persoana desemnata a se ocupa de toata activitatea de management a deseurilor

- Intocmeste rapoarte de lucru, cu date complete si edificatoare ce trebuie sa oglindeasca activitatea desfasurata. Informatii suplimentare la:

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Eltex Recycling pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Eltex Recycling pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Eltex Recycling locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?