Coordonator santier

Suntem în căutarea unui șef de santier în zona Novaci.

Dacă ai experiență și ești în căutarea unei noi oportunități așteptăm CV-ul ca să ne cunoaștem!

Cerințe:

*Experiență în coordonarea unui șantier de mari dimensiuni

*Cunoașterea planurilor de lucru (structură, instalatii electrice, sanitare etc)

*Studii superioare în domeniul construcțiilor

*Abilități de coordonare și gestionare

*Proactivitate și implicare

Responsabilități:

*Coordonarea șantierului și a personalului

*Citirea planurilor

*Întocmirea necesarului de materiale

*Contact cu furnizorii și superiorii

Beneficii:

*Salariu negociabil

*Mașină de serviciu

*Cazare (daca este necesar)

*Laptop

*Alte beneficii stabilite în urma interviului

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Lucrez in Europa pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Lucrez in Europa pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Lucrez in Europa locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?