Coordonator Service Centre

Responsabilitati:

Organizeaza si coordoneaza tehnic si administrativ activitatea departamentului de service, planifica interventiile de mentenanta. Gestioneaza, totodată, relația cu toți furnizorii noștri și se asigura că reclamațiile lor sunt rezolvate rapid și cu profesionalism. Practic, vei asigura bunul mers al fluxului de service.

Asigura disponibilitate resurselor umane si materiale necesare interventiei(personal, piese de schimb etc.)
Supervizeaza calitatea interventiilor service: promptitudine, respectare programari de mentenanta, reducere costuri, aplicare reguli de functionare (angajamente contractuale, securitatea muncii etc.)

Cerinte:

Studii superioare profil tehnic

Experienta in domeniul tehnic pe partea de service/mentenanta utilaje minim 3 ani

Cunostinte operare PC (Word, Excel; sisteme de gestiune informatica a datelor)
Bune cunostiinte de limba engleza si italiana

Profilul candidatului ideal:
Abilitati de comunicare si relationare; spirit comercial si de echipa; atitudine puternic pro-activa
Capacitate organizatorica; rigurozitate; adaptabilitate
Seriozitate si corectitudine profesionala

Beneficii:

salariu avantajos

posibilitate de specializare in strainatate

posibilitate de a lucra intr-o companie recunoscuta in domeniu

laptop, telefon

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la ABITARE CG SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la ABITARE CG SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are ABITARE CG SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?