Coordonator/specialist/Inspector resurse umane

CERINTELE POSTULUI:

NIVELUL DE STUDII: studii superioare

CALIFICARE:

  • curs autorizat de inspector RU si SSM - obligatoriu
  • operare PC (Word, Excel) – nivel avansat
  • cunoasterea programului Saga sau alt ERP

COMPETENTELE POSTULUI:

  • cunostinte solide de legislatie a muncii;
  • cunostinte de salarizare;
  • capacitate de analiza si sinteza;
  • discernamant si capacitate de a rezolva problemele;
  • capacitate de coordonare, organizare si punctualitate;
  • pastrarea confidentialitatii in legatura cu datele cu care vine in contact;

RESPONSABILITĂȚILE POSTULUI:

  • intocmeste contracte, acte aditionale, adeverinte, decizii;
  • actualizează permanent soft-ul de personal al companiei cu toate datele necesare (noi angajați, incetati, modificări date personale, modificări salariale, popriri, bonusaritc.);
  • calculează drepturile salariale conform pontajului, contractelor de muncă, politicii firmei si legislației în vigoare;
  • intocmeste declarația 112 si op-urile aferente;
  • intocmeste dosare de recuperare FNUASS;
  • tine legatura cu punctele de lucru si celelalte departamente ale societatii;
  • verifica si completeaza programul de lucru;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Domino's Pizza Maxim SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Domino's Pizza Maxim SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Domino's Pizza Maxim SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?