Coordonator Terminale Materii Prime

Responsabilități principale:

  • Se asigură că politica Holcim de Sănătate şi Securitate în Muncă şi cerinţele legale sunt actualizate şi efectiv respectate în toate terminalele operaționale sau în dezvoltare.
  • Elaborează procedurile de operare şi întreținere preventivă a echipamentelor tehnologice fixe şi mobile, întocmește programul de reparaţii planificate și coordonează realizarea acestora.
  • Gestionează și menține relații de bună colaborare cu autoritățile locale și furnizorii de materii prime, servicii si echipamente.
  • Colaborează cu departamentul Distribuție pentru a asigura livrarea de materie primă conform programărilor și nevoilor interne.
  • Gestionează relația cu furnizorii de echipamente și servicii, urmărind respectarea procedurilor și standardelor companiei.

Ce oferim:

  • Mediu de lucru care încurajează performanța și dezvoltarea continuă.
  • Program de lucru flexibil.
  • Pachet salarial motivant, premiu de performanță, pachet flexibil de beneficii.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare în domeniul Ingineriei Mecanice / Electrice.
  • Experiență de 3-5 ani ca inginer sau coordonator de proiect în domeniul industrial.
  • Foarte bune abilități de comunicare și relaționare.
  • Cunoștințe solide în domeniul managementului de proiect.
  • Autonomie și inițiativă.
  • Motivație pentru învățare și dezvoltare continuă.
  • Limba engleza: nivel intermediar.
  • Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasări.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Holcim (Romania) SA pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Holcim (Romania) SA pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Holcim (Romania) SA locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?