Coordonator transport

Responsabilitati:

- Planificarea comenzilor de transport;
- Gruparea optima a comenzilor primite de la clienti / zone/ camioane astfel incat sa asigure cerintele clientilor (livrarea in termen ) si totodata incadrarea costului in buget;
- Identificarea solutiilor optime de transport;
- Monitorizarea comenzilor primite de la client pana la momentul livrarii;

- Optimizarea costurilor de transport.

Cerinte:

- Cunostinte MS Office

- Cunostinte mecanica auto reprezinta un avantaj

- Atestat coordonator transport marfa si atestat coordonator transport persoane.

Oferim:

- Salariu competitiv, bonuri de masa, bonus de performanta, telefon
- Mediu de lucru tanar, placut, foarte dinamic;
- Stabilitate si posibilitatea de dezvoltare a carierei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Vitall srl pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Vitall srl pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Vitall srl locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?