COORDONATORI PROCES ASAMBLARE SI PROCES TURNARE

Coordonatori producție,   2 posturi pentru procesele:

 - Proces asamblare

-  Proces turnare

Poziția raportează ierarhic Directorului de producție.

Locul de muncă: Soehner SRL (TM)

POZIȚIA ȘI PROFILUL CANDIDATULUI:

Rol:

Asumarea responsabilitatii pentru asigurarea managementului zonei desemnate de companie.

 Responsabilitati principale:

- Coordonează operatorii, liderii de schimburi, reglorii, din zona alocată;

- Asigura respectarea regulilor și procedurilor companiei;

- Înțelege activitatea de planificare a producției și se asigura de realizarea planului de producție;

- Respectă parametrii de monitorizare a calității;

- Asigura o pregătire adecvată a operatorilor;

- Asigura realizarea calității produsului;

- Respecta și se asigura că sunt respectate normele interne în materie de sănătate și siguranță;

- Monitorizeaza performanța zonei de producție prin liniile KPI dedicate;

Așteptări profesionale și de personal:

-3+ ani de experiență într-un rol similar într-o companie internațională;

- Diploma de licență în inginerie sau de preferat intr-un domeniu similar;

- Cunoașterea regulilor de management personal;

- O bună cunoaștere a limbii engleze,  germana  va fi considerată un avantaj;

- Auto-motivat și orientat spre obiective, cu o atitudine proactivă pozitivă și un grad ridicat de inițiativă,   echitabil și un bun exemplu de integritate.

Oferim:

- Conditii de munca excelente într-un mediu dinamic;

- Dezvoltare profesională;

- Pachet salarial competitiv adaptat experienței personale.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SOEHNER SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SOEHNER SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SOEHNER SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?