Candidatul ideal

Te convocăm daca:
Esti antideci, ocolești gerunziile și genitivele, adică ești un tip predicativ;
Ai meciuri în picioare, timp de 3 ani, într-o echipă de creație;
Îți amintești ultimele 10 finale de Champion League;
Ai antrenament în dezvoltarea de concepte, sloganuri, campanii;
Citești repede noile sisteme de joc și îți place să dezvolți comunități online;
Ești un jucător de echipă, flexibil, atent la detalii;

Descrierea jobului

Ne dorim de la tine să:
Dezvolți concepte de campanii de marketing de fel si chip;
Creezi content pentru site-urile proprii, newslettere, sms-uri, advertoriale;
Colaborezi eficient cu echipele interne/externe, clienții și partenerii departamentului;
Esti un personaj creativ, chiar daca un pic cu capul in nori, scrii cu pasiune, si iti place sa citesti stirile sportive.

Descrierea companiei

Fortuna Entertainment Group (FEG) is part of Penta Investments Group, a Central European investment group founded in, specializing in long-term value investing. Today, the Group actively develops companies and projects, primarily in healthcare, financial services, retail, manufacturing, media and real estate.

Fortuna Entertainment Group provides a broad suite of gaming products such as real-time betting, sports wagering, virtual action and lotto gamesFortuna Entertainment Group (FEG) is present in Central and South-East part of Europe in 5 countries, including Romania.

In Romania, FEG is operating under two brands: „Casa Pariurilor“ and “Fortuna” in more than 1550 betting shops spread around the Country, having more than 3,200 employees.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FORTUNA Entertainment Group N.V. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FORTUNA Entertainment Group N.V. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FORTUNA Entertainment Group N.V. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?