CTC - CONTROL CALITATE

IMPRO este producator si distribuitor de sisteme de invelitori metalice de acoperis, panouri sandwich, fatade si solutii de sistem pentru constructii industriale si civile.
- Adresa: DN, km 8+550 m, Parc industrial Incontro, TImisoara ( vis-a-vis de Metro Calea Sagului)

Responsabilitati:

Receptioneaza si verifica calitativ marfa.

- Asigura inspectia calitatii produselor/reperelor intocmind dupa caz : fise de control, raport de calitate sau neconformitate, etc;

- Informarea superiorului direct (sefului de schimb/tehnicianului) cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control;

- Raporteaza defectele aparute;

- Tine evidenta si gestioneaza documentele si inregistrarile aferente controlului calitatii lucrarilor/produselor, emise sau primite;

Avantanje:

- studii profil chimie / studii medii si calificare specifica

- Integritate;

- Dexteritate si acuitate vizuala;

- Abilitatea de a lucra cu instrumente de masura si control;

- Cunostiinte operare calculator ;

- Cunoasterea limbii engleze, nivel mediu;

- Disponibilitatea de a lucra in schimburi;

- Experienta in domeniul CTC;

Oferta:

  • Perspectiva unei cariere in cadrul unei firme in plina dezvoltare
  • Sistem de salarizare atractiv
  • Posibilitatea de prime/bonusuri in functie de performanta
  • Dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe tinere

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IMPRO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IMPRO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IMPRO S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?