Cuplu pentru administrare ferma agricola

Angajam un cuplu pt administrarea unei  ferme agricole și gospodărie proprie, situata in Comuna Lisa, Judetul Teleorman.  Pe langa cazare se ofera contract de munca cu salariul motivant.

Veti avea in principal urmatoarele responsabilitati:

  • Coordonare activitate din curte;
  • Relatia cu arendatori din zona/plata arenda;
  • Relatia cu autoritati locale;
  • Evidenta stocuri;
  • Ingijire gospodarie;
  • Supravegheare lucrari in camp
  • Beneficii :  cazare gratuita, pachet salarial atractiv,  tichete de masa.

    Cerinte: studii superioare/medii in domeniul agricol, permis conducator auto.

    Societatea se va asigura ca datele dvs. cu caracter personal sunt prelucrate conform GDPR. Datele dvs vor fi stocate pentru o perioada maxima de 6 luni si nu vor face obiectul unui proces decisional automatizat (crearea de profiluri), astfel cum aceste notiuni sunt definite de GDPR. Trimitand candidatura, confirmati ca ati citit si acceptat informatiile din anunt cu privire la procesarea si utilizarea datelor dvs. personale.

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la TRANSDANUBE TRADING SRL pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la TRANSDANUBE TRADING SRL pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are TRANSDANUBE TRADING SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?