Curier

Explorați următoarea oportunitate la o organizație Fortune Global 500. Imaginează-ți posibilități inovatoare, experimentează cultura noastră plină de satisfacții și lucrează cu echipe talentate care te ajută să devii mai bun în fiecare zi. Știm ce este nevoie pentru a conduce UPS spre ziua de mâine - oameni cu o combinație unică de abilitate + pasiune. Dacă ai calitățile și dorința de a te conduce sau de a conduce echipe, există roluri pregătite să-ți cultive abilitățile și să te ducă la nivelul următor.

Descrierea postului:

CONTRACTUL TAU

Programul tau va incepe la ora 10:15 si se va termina la ora 18:45, vei munci 8 ore, cu jumatate de ora pauza de masa.

SCOPUL TAU

Nu ne vei ajuta doar să livrăm pachete, vei livra reputația noastră. Indiferent de cerințele locului de muncă, vei fi gata pentru orice, uitați rolul și fa ce este nevoie pentru a-l juca bine. Dacă poti face acest lucru, instruirea noastră te va ajuta să iti conduci potentialul pe cat de departe te poate duce!

Activitățile tale generale vor include:

Sa colectezi si sa livrezi coletele la timp, care pot avea o greutate de până la 70 kg; Sa iti planifici ziua in functie de prioritati pentru a livra totul la timp; Sa faci verificări zilnice de siguranță ale vehiculului tau; Sa te asiguri că documentele sunt complete și că plata este procesată corect dupa livrarea fiecarui colet.

De ce este nevoie pentru a face ca una dintre cele mai mari și mai bune companii de logistică din lume să funcționeze la cote maxime?

Suntem in cautarea unei persoane cu:

Un permis de conducere B, curat, pentru a conduce un vehicul de 3,5 tone Exerienta in coducerea unui asemenea vehicul Experiență într-un rol similar (constituie un avantaj) Capacitatea de a lucra flexibil și sub presiune O mentalitate de automotivare, cu o atitudine prietenoasă Orientare catre client, cu prestanta si profesionalism

BENEFICIILE PE CARE LE VEI AVEA:

  • Un salariu de 3000 lei net
  • Bonuri de masa de 30 de lei pe zi
  • Decont pe transport de 365 de lei pe luna, daca se vine cu masina personala Prime de Pasti, Craciun si vacanta
  • Asigurare medicala.pentru tine si pentru membrii familiei
  • Bonusuri de senioritate la fiecare 5 ani

ECHIPA IN CARE VEI LUCRA

Livrăm aproape orice, oriunde în lume. Fiecare pachet care intră în grija noastră este într-o călătorie. La orice sfârșit al călătoriei, te vei asigura că ajunge acolo unde trebuie, când trebuie. Atunci când îți pui o uniformă UPS și conduci unul dintre vehiculele noastre care pot fi recunoscute instantaneu, ești responsabil și pentru livrarea imaginii noastre.

Tip de angajat:

Permanent

UPS se angajează să ofere un loc de muncă fără discriminare, hărțuire și represalii.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la UPS pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la UPS pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are UPS locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?