nespecificat

Candidatul ideal

Esti fluent in franceza?
Ai abilitati remarcabile in comunicarea verbala si scrisa?
Esti responsabil, atent la detalii si foarte bine organizat?
Vrei sa iti sporesti cunostintele despre servicii clienti?

Atunci te asteptam cu drag sa faci parte dintr-o echipa care are grija de abonatii unei mari companii de publishing din Elvetia.

Descrierea jobului

Echipa noastra de customer support ofera asistenta si consiliaza (la telefon si prin email) abonatii uneia dintre cele mai cunoscute companii de publishing din Elvetia. Pentru a mentine serviciile la nivelul de calitate cu care ne-am obisnuit clientii, vrem sa recrutam o echipa de colegi entuziasti si cu experienta in customer support.

Programul de lucru este de luni pana vineri, doar in intervalul orelor de birou. Avand in vedere perioada curenta, munca se va desfasura de acasa.

Daca vei face parte din echipa noastra, responsabilitatile tale vor fi urmatoarele:

- Vei prelua apeluri telefonice de la abonati si vei oferi informatiile cerute sau vei rezolva problemele semnalate
- Vei prelua (alternativ) emailuri de la abonati sub forma de tichete de customer support
- Vei comunica direct cu colegii nostri elvetieni pentru rezolvarea cazurilor complexe

Daca vom avea placerea sa te avem printre noi, te vom rasplati astfel:
- Vei avea un salariu de baza atractiv, la care se adauga bonusuri in functie de volumul de munca
- Vei putea castiga suplimentar, daca vrei sa te implici mai mult
- Vei lua parte la mai multe sesiuni de training online
- Te vom invita la teambuildinguri periodice (dupa trecerea pandemiei Covid-19)

Pro Business Communication Services S.R.L. este o companie activa in zona de business process outsourcing, care ofera servicii in acest domeniu clientilor din Romania si din strainatate.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PRO BUSINESS COMMUNICATION SERVICES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PRO BUSINESS COMMUNICATION SERVICES S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PRO BUSINESS COMMUNICATION SERVICES S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?

  • Ce salariu oferă PRO BUSINESS COMMUNICATION SERVICES S.R.L. la locurile de muncă disponibile prin Angajat.ro?