Customer Care Assistant - Limba Maghiara (Oradea)

Candidatul ideal

Va rugam sa cititi cu atentie textul anuntului si aplicati cu incredere in cazul in care cerintele corespund competentelor dumneavoastra (aplicati doar daca puteti, vreti si mai ales v-ar PLACEA sa faceti activitatile care sunt enumerate mai jos).

Programul de lucru:
Saptamana 1: 08:30 – 20:30/ 20:30 – 08:30 de luni pana duminica, cu 2 zile libere: miercuri si joi (deci se lucreaza 5 zile).
Saptamana 2: 08:30 – 20:30/ 20:30 – 08:30 se lucreaza doar miercuri si joi, in celelalte zile fiind liber (deci se lucreaza 2 zile).
Se continua apoi cu Saptamana, Saptamana 2.
Doua saptamani se lucreaza ziua, doua saptamani se lucreaza noaptea.

ATENTIE !!!

  • Job-ul este in Oradea

Candidatul ideal (nu il cautam neparat pe cel ideal, dar sa se apropie cat mai mult de acesta):

  • Sa-ti placa sa stai de vorba cu oamenii, sa ajuti si sa cunosti oameni noi, in general;
  • Sa-ti faca placere sa comunici cu clientii (telefonic, e-mail, fata in fata) si cu noii tai colegi;
  • Sa ai rabdare sa explici si sa ajuti chiar si pe cel care “pricepe” mai greu);
  • Sa stii ce inseamna simtul datoriei, sa fii linistit(a) doar cand stii ca ti-ai terminat treaba;
  • Sa cunosti Limba Engleza si Limba Maghiara (scris si conversational - cel putin la nivel mediu);

Descrierea jobului

Responsabilitatile:

  • Contacteaza telefonic sau prin e-mail clientii in vederea preluarii de feedback privind serviciile companiei.
  • Rezolva nemultumirile si provocarile venite din partea clientilor, in limita competentelor sau redirectioneaza situatia catre Responsabilul de departament sau catre departamentul care le poate solutiona.
  • Imbunatateste si mentine relatia cu clientii, asigura fidelizarea acestora, inclusiv pe canalele de social media (exemplu Facebook).
  • Cauta si raspunde comentariilor sau review-urilor postate de clienti pe internet (Review Hunter).

La cerintele de mai sus putem oferi din toata inima:

  • Colectiv de munca prietenos, fara birocratie.
  • Posibilitati REALE de crestere si promovare.
  • Aprecierea si remuneratia corespunzatoare a muncii bine facute.

SALARIUL:
Intre 2200 si 3000 lei net.

Descrierea companiei

Klass Wagen este activă de mai bine de un deceniu în domeniul închirierilor de autoturisme, devenind lider național de piață pe segmentul călătoriilor de tip concediu. Flota noastră de peste 4000 de autoturisme este prezentă în 7 locații din România, Budapesta / Ungaria și Lisabona / Portugaliai venim în întâmpinarea clienților noștri prin agenții proprii.

Echipa Klass Wagen este formată din peste 180 de colegi focusați să ofere o experiență de neuitat clienților, iar mărturie stau review-urile pozitive oferite de către clienții noștri.

ctivitatea companiei a crescut constant și suntem în căutare de noi colegi. Dacă îți dorești un colectiv de muncă prietenos, fără birocrație, cu șefi OK, ce răsplătesc dedicația și le pasă de bunăstarea angajaților, ajutând oricând se poate pe plan personal și profesional, te invităm să aplici la joburile noastre.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la KLASS-WAGEN S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la KLASS-WAGEN S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are KLASS-WAGEN S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?