Customer Service Representative - ITALIAN - BRASOV

Candidatul ideal

• Abilitati excelente de comunicare orala si scrisa in Italiana
• Cunostinte minime in sistemul de operare Windows si Android (constituie un avantaj)
• Orientare tehnica si capacitate analitica in rezolvarea problemelor
• Excelente aptitudini de comunicare si relationare cu clientii
• Student sau absolvent facultate cu profil limbi straine sau profil tehnic (constituie un avantaj)
• Spirit de lucru in echipa

Descrierea jobului

• Sa ofere suport clientilor prin telefon / e-mail
• Sa diagnosticheze si sa rezolve probleme de software ale clientilor
• Sa monitorizeze dosarele aflate in curs de rezolvare si sa contacteze clientul la nevoie
• Sa testeze produsele aflate in posesie si sa ofere solutii clientilor
• Sa identifice si sa escaleze situatiile urgente care cer o rezolvare imediata
• Sa acumuleze cu usurinta informatiile software noi aparute
• Sa comunice in mod curent cu Team Leader-ul si Coach-ul echipei
• Respectarea regulilor si procedurilor companiei privind standardele de securitate si protectie a datelor

Oferta noastră

• Recompense atractive și bonusuri suplimentare bazate pe performanță
• Bonusuri fixe anuale
• Bonusuri de recomandare
• Asigurare medicală privată și prețuri reduse pentru persoanele aflate în întreținerea angajatului
• Diverse discount-uri la săli de fitness și alte activități recreative
• Diverse discount-uri la parteneri
• Sănătate și nutriție: masaj la birou și fruit days
• Sprijin la nașterea unui copil, sub forma unui bonus
• Acces la bibliotecă online pentru cititorii pasionați
• Acces la platforma noastră de e-learning
• Mediu de lucru multicultural și entuziast
• Posibilități de dezvoltare profesională

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Majorel pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Majorel pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Majorel locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?