Customer Service Specialist

Ne dorim ca toti clientii nostri sa fie multumiti de interactiunea cu noi si de aceea avem nevoie de un coleg amabil si rabdator care sa ne ajute sa facem acest lucru posibil.
De asemenea ne mai dorim sa ai:

• studii medii sau superioare
• disponibilitate de a lucra full-time
• experienta in call-center (minim 6 luni)
• abilitati bune de comunicare si ascultare activa
• cunostinte operare PC
• cunoasterea platformelor Wordpress si Emag marketplace reprezinta un avantaj

Ne-am bucura sa detii un animal de companie, dar nu este un criteriu eliminatoriu.

Responsabilitati:
• procesarea comenzilor online
• preluarea apelurilor telefonice
• gestionarea mesajelor venite prin chat
• actualizare preturi/stocuri pentru produsele existente pe site
• listare de produse noi pe site-ul propriu si pe marketplace-urile partenere

Ce oferim:
• contract de munca pe perioada nedeterminata
• program de lucru in intervalul orar 07:30 – 15:30
• salariu fix si bonuri de masa
• atmosfera de lucru prietenoasa
• transport asigurat (birourile se afla la 40 min. de Bucuresti)

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Nova Pet pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Nova Pet pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Nova Pet locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?