Customer Service Specialist

Despre noi...

Dupa peste un deceniu de experienta in design interior, brand-ul DIVANI & SOFA` este recunoscut la nivel internationaldrept un brand exclusivist, deschizand noi orizonturi imaginatiei in amenajarile de interior.

Doresti o cariere intr-o echipa tanara, plina de energie si esti dornic/a de a face mai mult, mai bine? Daca da, merita sa ne intalnim!

Cautam persoane dornice sa invete, entry level, cat si persoane, middle level, care doresc sa-si dezvolte cariera intr-un mediu prietenos si profesionist.

Tot ce vrem de la tine este sa fii harnic si serios, iar noi iti promitem ca o sa te rasplatim si o sa-ti respectam munca si timpul liber.

Cerinte:

  • Experienta in domeniu de cel putin 1 an;
  • Excelente abilitati de comunicare, ascultare activa si interrelationare;
  • Persoana energica, persuasiva, cu atitudine serioasa, pozitiva;
  • Atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor;
  • Capacitate de adaptare si invatare rapida;
  • Orientare catre rezultat;
  • Cunostinte operare PC (MS Office).

Responsabilitati:

  • Preia mesajele de la clienti prin email/telefon;
  • Furnizeaza clientilor date corecte si complete privind produsele oferite de companie, statusul etapelor de lucru, termenii de livrare, culege feedback de la acestia, utilizand corespunzator si eficient sistemul informational;
  • Mentine si dezvolta relatii profesionale cu clientii in vederea mentinerii unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor si fidelizarii acestora.

Beneficii:

  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu fix motivant;
  • Posibilitate a de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic.

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru sustinerea unui interviu.

Succes!

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LUXURY FURNITURE SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LUXURY FURNITURE SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LUXURY FURNITURE SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?