CUSTOMER SERVICE SPECIALIST WITH ITALIAN AND ENGLISH

nespecificat

Candidatul ideal

  • cunoastere excelenta a limbilor Italiana si Engleza, preferabil nivel C1-C2 pentru toate trei limbile, inteles, scris, citit, vorbit.
  • persoana dinamica, entuziasta, responsabila, care doreste un loc de munca stabil
  • disponibila pentru a acoperi toate tipurile de ture descrise mai jos, inclusiv ture de noapte, sfarsit de saptamana, festivitati nationale;
  • experienta de munca in ture de noapte, preferabil cu experienta call-center constituie avantaj, dar nu e obligatoriu
  • personana smart, cu reactii rapide, bun observator, adaptabilitate la multitasking, capabila de o evaluare rapida a potentialelor situatii de criticitate si gasirea rapida a solutiilor
  • domiciliu in Cluj-Napoca
  • persoana politicoasa si amabila, orientata spre client.
  • cunostinte utilizare PC exceptionale

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

  • activitati de help desk telefonic, prin email si alte instrumente informatice, care includ si gestionarea unor cereri de asistenta tehnica
  • preluare apeluri cu caracter informativ si oferire informatii basic cu raportare descriptiva a apelului
  • monitorizare
Noi iti oferim:
  • pаchеt sаlаriаl (sаlаriu fix + bonuri dе mаsa + bеneficii)
  • asigurare privata de sănătate
  • posibilitatea de a lucra full-time 8 ore, sau part-time 6 ore
  • contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • training și formare profesională constantă
  • mediu de lucru modern, plăcut, dinamic, in care am adoptat toate masurile de siguranta

FSP Global operează la Cluj-Napoca din anul 2009 ca externalizator de servicii în sectorul Business Process Outsourcing (BPO) și Call Center. Societatea a fost premiată de către Camera de Comerţ Cluj. FSP Global înseamnă “Full Service Provider''. Utilizăm cele mai avansate tehnologii și furnizăm clientelei noastre servicii personalizate de înaltă calitate.

► www.fspglobal.com

► tel: +40 364 88 56 77

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la FSP GLOBAL SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la FSP GLOBAL SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are FSP GLOBAL SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?