Confidential

Customer Success Manager

  • Confidential

Candidatul ideal va avea abilități relaționale impecabile și poate crea medii de câștig/câștig pentru toate părțile cu care lucrează. Acest candidat va fi responsabil să ofere o experiență excelentă de servicii pentru clienți și să-i ajute pe clienți să-și atingă obiectivele dorite, gestionarea contului, păstrarea clienților, satisfacția clienților, up selling și cross selling.

Locație oriunde în regiunea EMEA

Bazat la distanță

Responsabilitati:

  • Relație generală proprie cu clienții alocați
  • Asigurarea reținerii și satisfacției tuturor clienților alocați
  • Ajută clienții să își atingă obiectivele
  • Lucrați îndeaproape cu clienții pentru a înțelege nevoile lor individuale și pentru a le aborda în consecință.
  • Creați și aplicați planuri care vor ajuta la satisfacerea nevoilor clienților.
  • Construiți relații pe termen lung cu clienții și clienții.
  • Supraveghează relația cu clienții gestionate de echipa ta.
  • Lucrați rapid pentru a aborda și rezolva problemele clienților.
  • Păstrați clienții la curent cu cele mai recente produse pentru a crește vânzările.
  • Cunoașterea concurenței și elaborarea unei strategii în consecință.

Calificări:

  • Trebuie să aibă experiență solidă în automatizarea proceselor de afaceri Document
  • O experiență bună în industria SaaS (Software As a Service) este o necesitate
  • Cunoștințele de dezvoltare tehnică sunt obligatorii
  • Un background in consultanta
  • Experienta solida in rol de management de proiect 3-5 ani

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Confidential pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Confidential pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Confidential locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?