Customer Support Specialist

Despre Tazz by eMAG

Tazz by eMAG înseamnă pasiune, calitate livrată și know-how. Suntem un proiect local început în anul 2014 iar de curând suntem parte a grupului eMAG. Am dezvoltat acest proiect cu intenția de a deveni lideri în calitate. Vrem să ajungem la nevoile consumatorului prin intermediul tehnologiei, construind o relație de încredere cu clienții noștri, dar și anticipând nevoile acestora, dezvoltând servicii de calitate și simplificând experiența de cumpărare.

Tazz by eMAG reprezintă o soluție integrată pentru livrarea ultra-rapidă de mâncare gătită, alimente, bunuri de larg consum și orice alte produse din oferta eMAG, Mega Image, Sensiblu, Dr. Max sau Dm.

Aplicația Tazz by eMAG poate fi descărcată atât din Google store cât și din App Store, iar serviciile sunt disponibile și online pe site-ul

Candidatul ideal

Ne dorim o persoană dedicată să mențină o comunicare excelentă cu clienții și partenerii noștri.

Responsabilitățile tale

- Oferi suport clienților noștri în momentele de nevoie prin intermediul telefonului și a e-mail-ului;
- Preiei comenzile și ții legatura atât cu clienții, cât și cu restaurantele partenere;
- Reprezinți compania în fața clienților în ceea ce privește situațiile apărute;
- Colaborezi strâns cu colegii din echipele de suport și dispecerat;
- Asiguri calitatea serviciului Tazz by eMAG prin menținerea unei relații optime cu clienții și partenerii noștri de la restaurante.

Ne dorim de la tine:

- Experiență în relaționarea cu clienții, preferabil customer support;
- Abilități excelente de comunicare;
- Cunoașterea pachetului Microsoft Office și a utilizării PC-ului;
- Să fii o persoană calmă, calculată și rezistentă la stres;
- Să ai bune abilități de planificare, atenție distributivă și orientare către rezolvarea problemelor;
- Abilități foarte bune de luare a deciziilor.

Îți oferim:

- Salariu competitiv;
- Tichete de masă;
- Mediu de lucru profesional într-o companie în plină expansiune;
- Suport teoretic și practic în pregătirea ta profesională;
- Echipă deschisă și plăcută cu care poți bea o cafea în momentele bune;
- Locație semicentrală înconjurată de natură și spații de relaxare.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HCL Online Advertising pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HCL Online Advertising pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HCL Online Advertising locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?