nespecificat

Candidatul ideal

For our client, a well-known leader in personal systems and printing, with a presence in over 95 countries worldwide, we are looking for a Business Analyst. He/ she will work within a European, multicultural and fast moving business environment.

Requirements:

  • Advanced knowledge of Microsoft Excel;
  • College diploma or university degree;
  • Strong, proven English language skills – both verbal and written.

Descrierea jobului

Responsabilities:

  • Design and develop business reports that provide insight into key data points as per business requirements;
  • Accurately analyze and collect data for various types of business reports;
  • Communicate the results of data analysis in written and verbal form to stakeholders;
  • Support various stakeholders and departments in reaching their goals through analysis.
Benefits:
Health insurance;
Meal tickets;
Other benefits such as gym & transportation discount, holiday vouchers etc.

DEC230221

Descrierea companiei

APT Resources & Services SRL

Cu o prezență de peste 24 de ani pe piața românească de resurse umane, grupul de firme APT este prezent în avangarda primilor cinci furnizori de servicii complexe de HR din România.

Ca o confirmare a performantei noastre in domeniul resurselor umane, din vara 2017 am devenit parte a grupului PROHUMAN, unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata de resurse umane din zona Balcanilor.

Strategia Grupului APT se concentrează pe dezvoltarea proactivă a pieței muncii, pentru care identifică, pregătește și oferă specialiști competenți, absolvenți sau studenți cu potențial. Noi aducem omul potrivit la locul potrivit. Cu un palmares de peste 10.000 de angajări, acoperim cele mai căutate domenii, cu focus pe BPO, finanțe-bănci, IT&C, inginerie, retail, auto-motive.

Adresa: str. Clucerului 82B2, sector 1 Bucuresti; email: [email protected]; phone: +40 21 222 13 03

Autorizație de muncă temporară: seria B nr.0000012/11.11.2015 înregistrată în Registrul Național de Evidență a Agenților de Muncă Temporară la poziția 7

Autorizație de prelucrare date cu caracter personal :18638

APT se angajează să vă protejeze datelele dumneavoastră cu caracter personal. Detalii despre prelucrarea datelor dvs. de către APT puteti gasi pe www.apt.ro.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la APT RESOURCES & SERVICES SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la APT RESOURCES & SERVICES SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are APT RESOURCES & SERVICES SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?