Data Classification Analyst

Descrierea Companiei

Potentiam este un furnizor global de profesioniști cu înaltă calificare pentru IMM-urile europene din birourile noastre din România, Africa de Sud și India.

Potentiam lucrează cu clienți din industria financiară, energie, agrement, marketing, servicii de afaceri și tehnologie, oferind personal tehnic, profesionist multilingv foarte motivat, cei mai mulți dintre care au experiență de lucru pentru companii internaționale. Personalul acoperă o gamă largă de roluri, de la contabilitate, marketing, management al datelor, resurse umane, vânzări/gestionare cont, inginerie, tehnologie și operațiuni.

Potentiam gestionează dezvoltarea carierei și formarea personală a personalului nostru, toată infrastructura, resursele umane și salarizarea, clienții noștri gestionând direct responsabilitățile zilnice ale personalului și formarea și dezvoltarea rolurilor.

Site-ul companiei - https://potentiam.co.uk/

Responsabilitățile tale cheie:

  • Colectați, introduceți, curățați și clasificați datele;
  • Integrați fluxuri de date din surse disparate;
  • Rulați procese specifice și extrageți date din sistemele proprietare;
  • Compilați și actualizați rapoartele săptămânale/lunare ale clienților folosind șabloane aprobate;
  • Răspunde la solicitările de raportare ad-hoc, gestionând așteptările cu echipa de management al contului;
  • Asigurați calitatea datelor și rezultatele analitice urmând liniile directoare de bune practici;
  • Răspundeți la solicitările de informații primite în timp util și eficient.

Profilul tau:

  • Diplomă universitară (de preferință în domeniul economic sau științific);
  • Vizionați confortabil un film englezesc sau american fără subtitrări;
  • Navigați cu ușurință prin Excel și alte instrumente Microsoft Office;
  • Înțelegerea statistică de bază;
  • Poate observa cu ușurință detalii;
  • Să lucrezi cu plăcere alături de o echipă.

Dacă acceptați oferta noastră, veți:

  • Beneficiați de un mediu de lucru grozav, construit de oameni extraordinari, care lucrează cu tehnologii și produse de înalt nivel;
  • Faceți parte dintr-o companie care vă apreciază la cele mai înalte atribute profesionale și personale;
  • Fii apreciat în cadrul evenimentelor importante de-a lungul anului - oferim un pachet de beneficii divers, care include cadouri pentru evenimente speciale, zi plătită gratuită pentru ziua ta de naștere, vouchere de Crăciun și Paște;
  • Bucurați-vă de un salariu competitiv, tichete de masă, precum și abonament medical de top;
  • Beneficiați de oportunitățile de dezvoltare a carierei.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la POTENTIAM LTD pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la POTENTIAM LTD pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are POTENTIAM LTD locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?