Demonstrator utilaje agricole

RESPONSABILITĂŢI

  • Execută, folosind utilajele societății, lucrările mecanizate agricole: recoltare, prelucrarea solului sau înființare și întreținere a culturilor agricole;
  • Cunoaște gama de produse și sustine echipa comercială în timpul demonstrațiilor;
  • Colectează și centralizează feedback-urile primite de la clienți;
  • Administrează parcul de utilaje destinate demonstrațiilor;
  • Execută lucrări de întreţinere și de reparații a utilajelor agricole, atât în atelierul de lucru cât și în câmp.

CERINŢE

  • Studii medii, de preferință în domeniul agricol / tehnic;
  • Permis de conducere categoria B și permis de conducere tractoare agricole;
  • Experiență de minim 2 ani în exploatarea utilajelor agricole.

PROFIL CANDIDAT

  • Profil tehnic și comercial;
  • Disciplinat și decent;
  • Disponibilitate pentru deplasări.

CE OFERIM

  • Salariu motivant, la care se adaugă bonusuri, prime de fidelitate și performanță;
  • Beneficii : tichete de masă, asigurare de viață și sănătate, Bookster;
  • Reduceri la abonamente : WorldClass, 7 Card, Sensiblu;
  • Formare profesională în concordanță cu noutățile din domeniu;
  • Mediu de lucru dinamic şi profesionist.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la IPSO SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la IPSO SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are IPSO SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?