Designer de mobilier | Târgu Mureș

Bismobil Kitchen se extinde constant. Suntem prezenți pe teritoriul României, Belgiei, Bulgariei, Italiei, Spaniei cu 20 de showroom-uri.

⭕️Dacă ești curios și îți dorești să te dezvolți în domeniul designului de mobilier la comandă, alătură-te azi echipei de la Târgu Mureș!

⭕️Deschide ușa spre succes!

✔️Ce abilități trebuie să ai?

•Cunoașterea programelor specifice domeniului proiectării de mobilier (EX: AutoCAD și KitchenDraw, sau CorelDraw, sau SketchUp, sau 3ds Max);

•Сunoștințe tehnice și de proiectare a mobilei;

•Experiență în consilierea clienților;

•Bune abilități de comunicare;

•Organizare, planificare și inițiativă.

✔️Care vor fi responsabilitățile tale?

• Realizarea măsurătorilor acasă la clienți;

• Realizarea propriu-zisă a proiectului de mobilier și prezentarea acestuia;

• Propunerea de soluții și consilierea clienților;

• Atenție la detalii.

✔️Ce îți oferim?

• Activitate în cadrul unei echipe tinere aflate în continuă dezvoltare;

• Calculator, deplasări achitate, telefon de serviciu;

• Posibilitatea de creștere profesională;

• Posibilitate de a deveni partener Bismobil Kitchen;

• Salariu motivant și bonusuri în funcție de performanță;

• Training-uri de specialitate;

⭕️ Vino în echipa Bismobil Kitchen de la Târgu Mureș!

Trimite CV-ul și portofoliul cu lucrările tale 🤗

  • Te așteptăm cu drag! 🤗

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Bismobil Kitchen pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Bismobil Kitchen pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Bismobil Kitchen locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?