Designer/decorator in icing (martipan) cu experienta

nespecificat

Candidatul ideal

​Persoana responsabila, organizata, dornica de a invata lucruri noi si de a avansa in cadrul firmei
- Sa detina experienta in industria alimentara in cadrul unei cofetarii
- Experienta relevanta ca si designer / decorator
- Persoana productiva care sa stie ce inseamna un termen limita si un client multumit
- Persoana atenta la detalii ce doreste o cariera in domeni

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Responsabilitati:
- Designul si decorul torturilor si a prajiturilor
- Figurine si flor din icing
- Depoziteaza, prezinta si asigura prepararea si pastrarea produselor in conditii igienice
- Verifica calitatea ingredientelor si termenele de valabilitate
- Comunica eficient si in timp real problemele identificate
- Respecta normele de igiena si curatenie la locul de munca

Ce oferim:
- Salar motivant in functie de pregatirea candidatului si performantele obtinute in cadrul companiei.
- Training continuu pana la atingerea obiectivelor de calitate si productivitate
- Laborator nou dotat si conditii de munca la standard inalt
- Echipa de specialisti care asista noii colegi in primele luni de angajare
- Carte de munca
- Retetar bine stabilit si indrumarea pas cu pas pentru realizarea produselor
- Echipa unita, prietenoasa si cu obiective precise
- Posibilitati reale de avansare
- Job stabil si pe termen lung

Pentru detalii, sunati la -ascuns-, de luni pana sambata, intre 9:00 si 19:00 sau trimiteti CV-ul pe adresa de mail productie@senneville.ro

Senneville ți se prezintă după mai bine de 20 de ani de activitate. Din 1993 și până astăzi, am trecut de la o afacere clasică de familie la o înfățișare spectaculoasă și produse pe măsură! Cum? Prin retehnologizare (2007) și rebranding (2014). Din 2015, Senneville dezvoltă cu succes conceptul premium-accesibil, alături de sub-brandul Senneville DulceDulce, și oferă unui segment extins de public produse de panificație, patiserie și cofetărie la standarde ridicate.

În Timișoara suntem Senneville x 3: locațiile noastre amplasate strategic și amenajate modern sunt vizitate în fiecare zi de iubitorii de bunătăți.

Suntem încântați că îi putem număra între clienții noștri pe distinșii membri ai Casei Regale a României. Avem onoarea de a livra constant produse de panificație, patiserie și cofetărie atât la vizitele Familiei Regale în Timișoara, cât și la reședința din Săvârșin și la evenimente speciale.