nespecificat

Candidatul ideal

- Nivel mediu de experienta (2-5 ani);
- Cunostinte medii/avansate in suita Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign);
- Simt estetic si atentie la detalii;
- Constituie un plus: cunostinte de Blender si/sau After Effects.
- Limba engleza mediu-avansat;
- Pasiunea pentru creatie grafica si design.

Descrierea jobului

- Realizarea de concepte grafice in baza unor brief-uri;
- Prelucrare/editare fotografii de lifestyle si de produs;
- Realizarea de materiale pentru tiparul offset si digital (cataloage, flyere, manuale de utilizare, bannere etc.);
- Realizarea de ambalaje produse.
- Concepere vizualuri newslettere, bannere & alte elemente vizuale pentru campanii de marketing
- Prelucrare si redimensionare layout-uri conform dimensiunilor necesare.

Network One Distribution e pe piata de distributie inca din 2002 iar drumul a fost o aventura inca de la inceputuri. Credem in oameni si in valoarea livrarii unui serviciu de calitate catre clienti, parteneri si angajati. Tinem pas cu schimbarile si inovatiile aparute si ne ridicam la cele mai exigente cerinte. Ne dedicăm eforturile pe dezvoltarea unui business sănătos, urmând un model viabil pe termen lung pentru noi și partenerii noștri.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la NETWORK ONE DISTRIBUTION pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la NETWORK ONE DISTRIBUTION pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are NETWORK ONE DISTRIBUTION locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?