DESIGNER GRAFICA

Responsabilitati:

  • Realizarea machetelorsi a fisierelor utilizate in productie cu ajutorul software-urilor de specialitate
  • Completarea documentelor aferente postului ocupat
  • Program de lucru intr-un singur schimb de la ora 08:30-17:00

Cerinte:

  • Medii/superioare
  • Cunostinte operare PC (Microsoft Office: Excel,Word, Adobe Ilustrator, Adobe PhotoShop )
  • Cunostinte bune de limba engleza
  • Abilităţi de comunicare si lucru in echipa
  • Confidenţialitate, loialitate, spirit de echipă
  • Experienta in domeniu de minimum 3 ani
  • Capacitatea de a lucra cu termene limita;

Beneficii:

  • Salariul integral pe cartea de munca
  • Instruiri asigurate de angajator
  • Tichete de masa de 20 lei/zi

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la LTHD Corporation pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la LTHD Corporation pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are LTHD Corporation locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?