Designer / Grafician

Suntem in plin proces de dezvoltare si cautam un coleg/a din Brasov care sa ocupe postul de

CERINTE:

Cunoștințe avansate PhotoShop, Corel Draw, InDesign, Illustrator;
Cunoștințe de prelucrare a imaginilor și fotografiilor – corecții de culoare, decupări, adaptări la scală;
Experiență relevantă în domeniu (minim 2 ani);
Cunoștințele de webdesign constituie un avantaj;
Persoană organizată, atitudine proactivă;
Energie și entuziasm;
Creativitate;
Atenție la detalii;
Orientare spre rezultat.

RESPONSABILITATI :

Prelucrare text și imagini grafice, editare imagini și machetare;
Realizarea conceptului grafic și a materialelor corporate (broșuri, prezentări, materiale comerciale);
Realizarea de concepte, branding și elemente de identitate vizuală;
Structurarea elementelor grafice pentru comunicarea digitală în social media (foto și video) si pentru campaniile online: newsletter, bannere, pop-up, website;
Pregătirea și supervizarea producției de materiale publicitare: cataloage, broșuri, flyere, afișe, mape de prezentare etc.
Pregătire pentru tipar a machetelor;
Identificarea partenerilor pentru implementarea proiectelor (tipografii, firme de publicitate etc.);
Umărirea proiectelor realizate și actualizarea constantă a graficii acestora;
Munca de echipa in departamentului de marketing.

OFERTA(bonusuri, beneficii):

Oportunitatea de a lucra într-o echipă tânără și dinamică, într-un mediu competitiv și profesionist;
Pachet salarial pe masura performantelor si implicarii personale;
Posibilitati de dezvoltare personala;
Card de sanatate Medlife.

Te rog sa ne oferi in CV-ul tau un link catre portofoliul tau de produse.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Herbagetica este o companie specializată de 8 ani în producția de suplimente alimentare naturale premium cu capital 100% romanesc.

Herbagetica susține medicina integrativă prin produse inovatoare, intense, studiate științific.

Produsele Herbagetica contin extracte standardizate din plante care garanteaza eficienta prin concentrații mărite de principii active.

In urma furnizarii datelor cu caracter personal, conform legii beneficiati de dreptul de acces, interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale. Totodata aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor si sa solicitati stergerea acestora. Prin inregistarea ‘’curriculum vitae’’ sunteti de acord ca Herbagetica SRL, sa prelucreze datele cu caracter personal declarate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la HERBAGETICA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la HERBAGETICA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are HERBAGETICA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?