Designer mobilier

Candidatul ideal

Esti omul pe care-l cautam, daca:

  • Ai viziune in domeniului designului modern de mobilier pe baza de lemn masiv, metal si PAL-MDF;
  • Ai foarte bune cunostite de proiectare;
  • Esti un bun comunicator cu clienții si colaboratorii firmei si identific corect nevoile clientului;
  • Esti un bun organizator si poti administra implementarea unui proiect de mobilier la comanda de la concept si pana la implementarea finala la client;
  • Esti o persoana ambitioasa, dornica sa contribuie la dezvoltarea profesionala si a firmei;
  • Persoana flexibila, pozitiva si orientata spre gasirea solutiilor;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Propune concepte de mobilare;
  • Masuratori si relevee;
  • Comunicare profesionala si proactiva cu beeficiarul final pentru a intelege corect nevoile acestuia;
  • Urmareste activ evolutia productiei de atelier si a montajului la client;
  • Experienta relevanta anterioara - obligatorie;

Beneficii:

  • Salariul net negociabil in functie de experienta si eficacitate;
  • Comision pentru proiecte livrate;
  • Oportunitate de promovare functie de implicare si abilitati;
  • Posibilitatea de invatare continua si de a deveni un om cheie intr-o firma producatoare de mobilier de design, unicat si la comanda, cu o foarte buna dinamica si reputatie pentru calitate si un portofoliu premium de clienti si lucrari;
  • Un colectiv bun, cu relatii bazate pe respect;

Descrierea companiei

Oferim solutii complete de mobilare pentru sectorul rezidential, comercial si HORECA pe baza de lemn masiv, metal si PAL-MDF. Avem o reputatie foarte buna pentru calitate si un portofoliu premium de lucrari si clienti. Ne dezvoltam continuu, cu cresteri importante de la an la an.

  • Echipa este una tanara, prietenoasa, creativa, orientata catre munca de calitate si diversitate in lucrari.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Unican pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Unican pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Unican locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?