Designer - Proiectant 3D

Pentru clientul nostru, companie aflata in plina dezvoltare si care activeaza in domeniul design-ului interior si al mobilierului de lux, suntem in cautarea unui Designer/Proiectant mobilier de bucatarie.

Ce ne dorim:
-Cunoasterea programelor de informatice specifice domeniului proiectarii mobilierului (EX: Winner Design, AutoCAD, etc);

-Experienta randari 3D. design de interior;
-Bune abilitati de comunicare, negociere si consultanta clienti;
-Creativitate, deschidere si spirit tanar.

Responsabilitati:

•Participarea in cazul in care este solicitat, la antemasuratori si masuratori;
pentru realizarea ofertelor clientilor;
•Desenarea, proiectarea si prezentarea schitelor si variantelor conform solicitarilor clientilor;
•Asistarea impreuna cu directorul firmei la întâlniri şi negocieri;
•Promovarea produselor companiei in cadrul firmelor de proiectare si arhitectura;

Beneficii:

-Posibilitate de lucru part-time/ contract colaborare
-Pachet salarial atractiv;
-Tichete de masa;
-Mediu de lucru placut;
-Training-uri de specialitate.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MANPOWER ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?