Candidatul ideal:

Dorim să ne extindem echipa web și căutăm un coleg pasionat, ambițios, pragmatic, sociabil, care va deveni un partener pe termen lung al echipei noastre de IT.

Vei lucra împreună cu echipele din România, Albania, Italia, Moldova pentru un proiect de imbunatatire a unui limbaj de programare propriu, dar si pentru dezvoltarea unor noi aplicatii web.

Cerințe:

• Studii superioare într-un domeniu relevant în informatică;
• Experiență în Web Developing, nivel de carieră Middle/Senior;
• Cunoștințe avansate de JavaScript/HTML5/CSS3;
• Cunoștințe de interogarea și utilizarea bazelor de date (MySQL) si OOP constituie un avantaj;
• Abilități de comunicare și colaborare, aptitudini organizatorice;

Descrierea jobului:

• Implementarea funcționalităților customizate folosind JavaScript, HTML5, CSS3 și librarii/unelte moderne asociate;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Portent Management Engineering ( Braila ) pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Portent Management Engineering ( Braila ) pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Portent Management Engineering ( Braila ) locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?