Diagnostic Embedded Software Developer

Despre noi

Elektrobit (EB) este lider în software pentru automobile, cu peste 30 de ani în serviciul industriei, software-ul EB alimentează peste 1 miliard de dispozitive în peste 100 de milioane de vehicule și oferă soluții flexibile și inovatoare pentru asistența șoferului. Desigur, succesul nostru le datorăm în special angajaților noștri, pe care îi sprijinim mai ales printr-o atmosferă de lucru extrem de plăcută, care a primit mai multe premii și multe alte aspecte pozitive.

Aplicați astăzi și deveniți parte dintr-un jucător global de succes în dezvoltarea de software pentru automobile, care apreciază foarte mult cultura companiei orientată către angajați, cu ierarhiile sale plate, atmosfera de lucru creativă și programul de lucru flexibil. Vă oferim libertatea de a lucra în mod independent și de a avea perspective de carieră bazate pe performanța dvs.

Responsabilitățile tale

  • Cunoașterea limbajului de programare C;
  • Experiență de programare C încorporat;
  • Cunoștințe de bază despre diagnosticarea mașinii, diagnosticarea la bord, protocolul UDS etc.;
  • Experienta in SVN si Jira (de dorit dar nu obligatoriu);
  • Experienta cu AUTOSAR (de dorit dar nu obligatoriu);
  • Dezvoltare SW profund încorporată în sectorul auto;
  • Dezvoltarea proiectului/produsului AUTOSAR folosind întregul proces de dezvoltare software;
  • Implementarea diagnosticului auto conform standardului AUTOSAR si cerintelor clientilor;
  • Dezvoltarea de strategii de diagnosticare de ultimă generație folosind cele mai recente concepte OEM.

Profilul tau

  • Diploma universitara in Informatica, Electronica, Telecomunicatii sau similar;
  • Cunoștințe bune de limba engleză, atât scris cât și vorbit;
  • Mod de lucru autonom și de sine stătător;
  • Ești comunicativ și un jucător puternic de echipă;
  • Interes pentru noile tehnologii.

Ceea ce oferim

  • Oportunitati de cariera corespunzatoare succesului dumneavoastra profesional;
  • Posibilitatea de a dezvolta tehnologie avansată și de a o transforma în experiențe îmbogățitoare ale utilizatorului final;
  • Un mediu de lucru internațional și multicultural într-o companie de prestigiu;
  • Un mediu de lucru motivant și antrenant;
  • Să faci parte dintr-o echipă tânără, dinamică și motivată;
  • Traininguri pentru a vă familiariza cu produsele și instrumentele software EB;
  • Oferim angajaților noștri oportunitatea de a beneficia de educația ulterioară în propria noastră academie, în plus față de alte scheme care îi ajută pe angajații noștri să găsească echilibrul potrivit între viața profesională și viața personală;
  • Timp de lucru flexibil;
  • Asigurare de prime pentru servicii medicale;
  • al 13-lea salariu și bonus de fidelitate;

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Elektrobit pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Elektrobit pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Elektrobit locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?