Salar net
300 - 400 EURO / luna

Candidatul ideal

Căutăm o persoană care vrea să învețe, să se perfecționeze și să atingă nivelul de expert în digital marketing. Noi îi vom asigura tot suportul pentru a se dezvolta.

Descrierea jobului

Responsabilități:

  • execută materiale promoționale în format digital: video, audio, foto, text
  • planifică și implementează distribuția conținutului media pe canalele online deținute de companie (organic și plătit)
  • elaborează și implementează planul de comunicare cu clienții
Beneficii:
  • program complet de training în digital marketing
  • pachet salarial și de bonusare atractiv
  • plan concret de dezvoltare profesională

Cele mai avansate servicii de digital marketing, prezente în România din 2014. Principala industrie în care ne desfășurăm activitatea este industria farmaceutică; avem peste 20 de ani de experiență în această industrie, în zona de sales & marketing, pe toate ariile terapeutice relevante.

Cine îți dorește să spună "am pus și eu umărul ca să cresc acest brand", are un loc asigurat la noi în echipă.