nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

Cautam un director adjunct cu experienta in procese comerciale capabil:

- sa lucreze cu baze de date

- sa lucreze cu site-uri de recrutare din afara UE

- sa selecteze colaboratori

- sa intocmeasca calcule de profitabilitate a lucrarilor

- sa analizeze informatii interne si externe

- sa ia decizii si sa rezolve problemele ce apar in activitatea zilnica

- sa faca recomandari de imbunatatiri pentru procesul de lucru

Descrierea jobului

Cerinte:

- vorbitor nativ al limbilor ucraineana, armeana si rusa

- cunostinte de baza ale limbii romane

- bune cunostinte de limba germana si engleza

- capacitati de comunicare si relationare

Beratung Adminserv SRL este parte componenta a unui grup multinational de firme specializate in consultanta si management, cu puncte de lucru in Romania, Germania si China, care ofera suport meseriasilor cu spirit intreprinzator, dornici de a lucra in strainatate, precum si solutii avantajoase din punct de vedere financiar, concepute special pentru a fluidiza procesul de lucru. Portofoliul de lucrari si experienta acumulata de-a lungul anilor faciliteaza un serviciu bine gandit si adaptat necesitatilor partenerilor nostri interni si externi.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Brasov Professional Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Brasov Professional Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Brasov Professional Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?