Director adjunct departament

Candidatul ideal:

  • Studii superioare tehnice;
  • Cunostinte operare PC;
  • Limba engleza - nivel avansat;
  • Permis auto categoria B.
  • abilitati de comunicare, negociere, planificare si spirit de echipa;
  • persoana dinamica, orientata spre rezultate si client;
  • disponibil la munca de teren, deplasari in tara si strainatate.

Descrierea jobului:

  • organizeaza si coordoneaza activitatea structurilor din subordine, in scopul realizarii obiectivelor ce revin departamentului materiale pentru constructii;
  • controleaza si este informat cu privire la modul de urmarire a situatiei incasarilor din fiecare contract;
  • asigura constientizarea obiectivelor de indeplinit la nivel de departament/angajat;
  • stabileste activitatile necesare in vederea realizarii fiecarui obiectiv in parte;
  • stabileste, impreuna cu directorul de departament, obiectivele pe care trebuie sa le indeplineasca departamentul, termenele limita si modalitatile de determinare a stadiului de realizare a acestor obiective;
  • monitorizeaza modul in care se realizeaza Bugetul de Venituri si Cheltuieli al departamentului si cash-flow-ul si initiaza masuri corective in cazul sesizarii unor diferente semnificative fata de estimarile initiale;
  • participa la expozitii, simpozioane, conferinte si work–shop-uri;
  • asigura un climat de comunicare si incurajare a initiativei, care sa contribuie la atingerea obiectivelor stabilite.

Descrierea departamentului materiale pentru constructii:

Oferim clientilor si partenerilor nostri pe langa gama larga de materiale (aditivi pentru betoane, materiale geosintetice, materiale speciale pentru constructii) si asistenta tehnica privind utilizarea si punerea acestora in opera.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la INOVECO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la INOVECO S.R.L. pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are INOVECO S.R.L. locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?