Director Adjunct magazin Cluj Napoca

nespecificat

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Candidatul ideal

- absolvent studii superioare
- bune cunostinte de operare PC ( Word, Excel,etc)
- minim 2 ani experienta intr-un post similar
- flexibilitate si rezistenta la stress
- bune cunostinte de limba engleza sau germana
- abilitati organizatorice si de coordonare
- interes pentru domeniu si dorinta de dezvoltare pe plan profesional
- spirit comercial

Descrierea jobului

- maximizarea vanzarilor si a calitatii serviciilor
- administrarea si eficientizarea activitatii magazinului
- conducerea si motivarea personalului
- ajuta la dezvoltarea standardelor companiei
- cunoasterea pietii locale si a obiectivelor de vanzari; comunicarea rezultatelor de vanzari catre centru
- fluidizarea comunicarii interne
- implementarea promotiilor
- disponibilitate deplasari pentru training

Beneficii:

- pachet salarial motivant
- posibilitati reale de promovare in cadrul companiei
- traininguri de specialitate
- mediu de lucru placut
- echipa tanara si profesionista

Douglas este unul dintre principalii retaileri din industria de frumusețe europeană, cu aproximativ 2400 în 21 de țări europene.
În fiecare zi, aproximativ 20.000 de consilieri de frumusețe dedicați se străduiesc să-și facă clienții mai frumoși și, astfel, mai fericiți. Douglas are un portofoliu de aproximativ 38.000 de produse de înaltă calitate în domeniile parfumerie, cosmetice decorative și îngrijire a pielii, precum și suplimente alimentare și accesorii.
Oferind o consultare excelentă și o gamă largă de servicii unice, Douglas este una dintre cele mai importante companii de pe piața de frumusețe - atât online cât și în magazine.

Întrebări frecvente

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC Parfumerie Douglas SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC Parfumerie Douglas SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC Parfumerie Douglas SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?