Director Adjunct - Magazin Cosmetice

 Cerinte:

 Studii medii sau superioare;
 Cunoştinţe limbi străine: engleză, preferabil nivel mediu sau avansat;
 Competenţe în luarea deciziilor şi asumarea responsabilităţilor;
 Capacitate de analiză şi rezolvare a problemelor;
 Comunicare şi flexibilitate;
 Personalitate energică, optimistă;
 Dorinţă de a se dezvolta profesional şi de a dezvolta personalul din subordine.

Responsabilitati:

Urmăreşte şi participă activ la realizarea planului de vânzări zilnic şi lunar, prin coordonarea echipei din subordine; Motivează şi coordonează echipa pentru a oferi clientului e experienta memorabila, menţine aspectul magazinului şi atitudinea personalului la standardele cerute de companie;

Stabileşte obiective clare pentru organizarea activităţii în magazin; fixează echipei obiective individuale şi colective;
Consiliaza si descopera nevoile clientilor, ofera informatii detaliate, coerente si adevarate despre produse, toate acestea intr-o maniera respectuoasa si profesionista;
Participă, împreună cu Directorul de magazin, la recrutarea, pregătirea şi dezvoltarea echipei de vânzări, pentru a îndeplini sarcinile necesare;
Împreună cu Directorul de magazin, organizează şedinţe cu personalul, în condiţiile prevăzute de organizarea internă a societăţii;
Răspunde de buna desfăşurare a activităţilor la nivelul întregului magazin (vânzare, încasare, menţinerea standardelor de mechandising, curăţenie şi igienă, etc.).

Beneficii:

Bonus din vanzari;

Asigurare medicala la o clinica privata.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la MANPOWER ROMANIA SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are MANPOWER ROMANIA SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?