Director/Asset Manager in Bucharest (Romania)

Căutăm un director/administrator de active cu experiență pentru a supraveghea investițiile în imobiliare comerciale din București, pentru unul dintre clienții noștri family office.

Candidatul ideal va fi capabil să preia întreaga responsabilitate a operațiunilor clădirii, inclusiv: supravegherea contractelor de închiriere și a relațiilor cu chiriașii existenți, aranjarea managementului facilității, legătura cu contabilitatea pentru facturarea corectă, supravegherea tehnică a clădirii, corespondența cu autoritățile, raportarea , colaborarea cu părțile interesate din piața imobiliară etc.

CERINȚE PENTRU CANDIDAT

  • diplomă universitară de preferință în științe tehnice, administrarea proprietății sau administrarea afacerilor;
  • cel puțin 3 ani experiență de lucru în administrarea proprietății și supraveghere tehnică;
  • bună înțelegere a afacerilor imobiliare comerciale;
  • abordare hands-on cu atitudine can-do;
  • bine conectat cu părțile interesate de pe piața imobiliară (brokeri imobiliari, companii de administrare imobiliară etc.);
  • bune cunoștințe de calculator (programe MS Office);
  • buna cunoastere a limbii engleze scrise si vorbite;
  • permis de conducere.

DESCRIEREA POSTULUI

  • monitorizarea disciplinei de plată a chiriașilor și participarea la negocierile de închiriere cu scopul final de a asigura gradul de ocupare complet al proprietății;
  • colaborarea cu brokerii imobiliari în integrarea noilor chiriași;
  • prezentarea tehnică a proprietății, fixarea și prevenirea defectelor;
  • gestionarea și monitorizarea execuției lucrărilor de către furnizorii externalizați;
  • răspuns prompt la situațiile de urgență și organizarea prevenirii acestora;
  • cunoștințe tehnice și monitorizare a sistemelor de inginerie ale unității;
  • organizarea și coordonarea achizițiilor de servicii și reparații;
  • reprezentarea companiei în probleme de management în instituțiile guvernamentale de stat și locale, precum și în colaborarea cu furnizorii de servicii de utilități;
  • raportarea în mod regulat;
  • pregătirea și actualizarea planului anual de afaceri și a planificării bugetare;
  • menținerea sigură și corectă a documentației și înregistrărilor.

NOI OFERIM

  • oportunitate extraordinară de preluare a responsabilității operaționale pentru gestionarea portofoliului de proprietăți cu un mare potențial de extindere;
  • remuneratie competitiva cu bonusuri in functie de rezultate;
  • participarea la deciziile de investiții;
  • mediu de lucru hibrid (birou/acasa);
  • oportunități excelente de dezvoltare profesională.

Postul vacant este deschis până pe 15 martie 2023. Mai multe despre companie puteți afla pe site-ul www.vincitunion.com.

Despre rezultate vom informa doar candidații invitați la negocieri.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Vincit Union pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Vincit Union pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Vincit Union locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?