Director de vanzari in Spania

Descrierea postului:

  • Aria geografica unde isi va desfasura activitatea: Huelva, Segovia, Lerida cu posibilitatea de modificarea ulterioara a ariei de activitate.
  • Intretinerea relatiilor cu actualii angajatori din Spania in vederea optimizarii si dezvoltarii relatiei comerciale cu acestia;
  • Identificarea de angajatori noi (ferme, asociatii agricole, etc.) pentru a le prezenta oferta de transport si a incheia contracte de colaborare cu acestia;
  • Va fi implicat in recrutarea si plasarea de forta de munca in Spania, in colaborare cu echipa din Romania;
  • Analiza concurenta, clienti de la concurenta si ofertarea eficace si eficiente;
  • Alte activitati operationale incredintate privind relatia cu acesti clienti corporate (ferme, asociatii etc.);
  •  Raspunde de modul si gradul de executie a sarcinilor proprii si a personalului din subordine;
  • Supervizeaza si se asigura de realizarea targetului de vanzari pentru zona alocata;
  • Mentine si dezvolta portofoliului de clienti, oferteaza serviciile de transport regulat de persoane Romania-Spania si retur, negociaza contracte de transport si incheie contracte;
  • Atinge obiectivele de vanzare si promoveaza imaginea companiei;
  • Coordoneaza si motiveaza persoanele din echipa;
  • Propune idei de imbunatatire a proceselor de lucru;
  • La nivel operational se asigura ca transportul se desfasoara cu respectarea stricta a conditiilor negociate cu angajatorii;
  • Este necesara disponibilitatea la relocare in Spania.

Candidatul ideal:

  • Aptitudini de coordonare si motivare a echipei;
  • Experienta manageriala constituie un real avantaj;
  • Experienta de vanzare consultativa;
  • Experienta in domeniul transportului- constituie avantaj;
  • Atitudine de tip proactiv, persoana orientata spre rezultat;
  • Excelente abilitati de comunicare;
  • Posesor de permis de conducere categoria B;
  • Cunoasterea limbii spaniole la nivel mediu – avansat;
  • Persoana disponibila la deplasari;

Beneficii:

    • Pachet salarial atractiv si motivant;
    • Dezvoltare profesionala continua;
    • Oportunitatea de a va cladi o cariera de succes intr-o companie stabila.

Descrierea companiei:

Filadelfia Group, cu un capital 100% romanesc, este marturia unei filosofii de business construita pe
valori puternice, in centrul carora se afla clientii si angajatii proprii.
Tabita Tour, parte a Fildelfia Group, a fost fondata in 2002 si are ca principal obiect de activitate
transportul intern si international de persoane, fiind una dintre companiile de top la nivel national.
Din, furnizam servicii postale si de curierat rapid. Odata cu dezvoltarea agentiilor si depozitelor
la nivel national si international, Posta Tabita Tour a devenit una dintre cele mai populare optiuni disponibile
pe piata serviciilor de curierat rapid si implicit una dintre unitatile de afaceri relevante ale grupului Filadelfia.

Persoana disponibila la relocare in Spania.

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Filadelfia Group pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Filadelfia Group pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Filadelfia Group locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?