Pentru clientul nostru, companie lider de piata regionala, expert in comercializarea produselor de mobilier de inalta calitate, angajam in vederea expansiunii diviziei de curierat Director general.

Se asigura: programe de pregatire, suport pentru integrare in organizatie, mentorat, plan de salarizare, compensatii si beneficii.

Cerintele de baza ale postului

      1. Studii superioare finalizate.

      2. Experienta de minim 4 ani pe o pozitie similara.

      3. Cunostinte tehnice in domeniul curieratului sau al desfasurarii activitatilor logistice.

      4. Competente aprofundate in:

            a. asigurarea guvernantei companiei,

            b. analiza pietei si a mediului de afaceri,

            c. realizarea si implementarea unei strategii de ascensiune si consolidare a afacerii,

            d. managementul si gestionarea oamenilor din subordine.

       5. Cunoasterea limbii engleze la nivel nivel mediu-avansat.

Profilul candidatului ideal

  • Puternica orientare spre actiune si rezultate concrete.

  • Orientat catre dezvoltare personala si profesionala continua.

  • Capacitatea de abordare sistemica si organizata a activitatilor.

  • Autonomie persoanala, in sensul de a a-si duce obiectivele la bun sfarsit.

  • Dorinta de a performa intr-un mediu provocator si dinamic.

    Descrierea responsabilitatilor cheie

  • Stabilirea si realizarea obiectivelor fundamentale ale companiei.

  • Stabilirea si asigurare functionarii unui management strategic la nivel de companie.

  • Asigurarea functionarii companiei pe baza formatelor profesionale si sistemice de business.

  • Dezvolatarea de noi produse si servicii.

  • Dezvoltarea si consolidarea afacerii.

    Sistem de salarizare, compensatii si beneficii

  • Sistem de salarizare.

  • Salariu fix + sistem de bonusare adaptat performantelor.

  • Sistem de compensatii adapatat eforturilor.

  • Sistem de beneficii adaptat pozitiei si rezultatelor.

  • Întrebări frecvente

    • Câte locuri de muncă sunt disponibile la GLOBAL VISION PARTNERS SRL pe Angajat.ro?

    • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la GLOBAL VISION PARTNERS SRL pe Angajat.ro?

    • Pe ce poziții are GLOBAL VISION PARTNERS SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?