Director Magazin

Salar net
unspecified

Candidatul ideal

* Experienta in conducerea unei echipe dе vanzari in retail
* Foarte bune abilitati dе comunicare si leadership
* Foarte bune abilitati de organizare si planificare
* Spirit antreprenorial, gândire analitică și orientată spre rezultat
* Capaciatatea dе a motiva echipa in depasirea targetelor
* Are un nivel ridicat de orientare către client

Descrierea jobului

* Responsabil pentru gestionarea generală a operațiunilor zilnice ale magazinului, inclusiv managementul personalului, comercializarea și managementul financiar
* Conducerea vânzărilor și a serviciului pentru clienți
* Pregătiți și gestionați bugetele magazinului pentru a îndeplini obiectivele financiare
* Controlați cheltuielile și îmbunătățiți rentabilitatea
* Dezvolta și implementează strategii de afaceri pentru a atrage noi clienți, extinde traficul magazinului și crește vânzările și profitabilitatea
* Ofera servicii excelente pentru a asigura satisfactia clientului
* Dirijează și supraveghează recrutarea, selecția, instruirea și dezvoltarea personalului pentru a construi și a susține o echipă performantă
* Planificați și atribuiți angajații pentru a îndeplini cerințele operaționale și pentru a maximiza productivitatea
* Managementul performanței personalului, inclusiv evaluări, disciplinare, consiliere, coaching, motivație și mentorat
* Monitorizează și menține nivelurile de inventar
* Implementați și monitorizați procedurile de prevenire a pierderilor pentru a reduce corectiile de stoc
* Să mențină un standard ridicat de comercializare, plasare, semnalizare magazin și afișare
* Dezvoltă și implementează procese pentru a asigura urmărirea și finalizarea sarcinilor
* Menține standardele de asigurare a calității
* Asigura respectarea tuturor legilor și reglementărilor muncii
* Asigura conformitatea cu politicile și procedurile companiei
* Asigura securitatea magazinului și a mărfurilor prin implementarea sistemelor și măsurilor de securitate adecvate
* Respectă cele mai bune practici și reglementări privind securitatea, sănătatea și salubritatea

GRAND COTTON este pe piața din Romania încă din 2000, și se adresează în special revânzătorilor datorita prețurilor extrem de avantajoase practicate în sistem en-gros, combinate cu adaosul foarte mic.

Susținem antreprenoriatul din România, cu o echipa de peste 50 de profesionisti principalul obiectiv fiind acela de a deveni partenerul de nadejde al tuturor revanzatorilor dar si al clientilor care doresc sa faca aprovizionari mai mari de produse pentru casa sau familie. De asemenea ne adresăm și segmentului de clienți din zona B2B și B2C.

Până in prezent am comercializat sute de mii de produse alimentare și nealimentare. oferim o gama foarte mare de produse la preturi extrem de avantajoase. În orice moment al zilei clienții noștri pot găsi orice își doresc la prețuri imbatabile.