Candidatul ideal:
• Orientare catre client, empatie
• Bune abilitati de leader, de fomare echipe si motivarea personalului din subordine
• Bune abilitati de organizare, planificare si prioritizare
• Bune abilitati de instruire a membrilor echipei
• Abilitati de mediere si rezolvare probleme aparute in magazin
• Cunostinte operare PC: MS Office (Excel, Word) – nivel mediu
• Experienta anterioara de min 1 an intr-o pozitie similara

Responsabilitati:
• Ofera consiliere de calitate clientilor
• Identifica noi modalitati de crestere a vanzarilor
• Tine evidenta stocurilor si initiaza noi comenzi de marfa
• Ofera training si suport personalului din magazin referitor la calitatea serviciilor si produselor
• Asigura planificarea si organizarea personalului
• Comunica obiectivele de vanzari personalului din magazin
• Evalueaza si identifica potentialul personalului

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la Noriel Grup - Intertoy Zone SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la Noriel Grup - Intertoy Zone SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are Noriel Grup - Intertoy Zone SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?