Director magazin Timisoara

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate
Experienta in people management minim 3 ani
Bune abilitati de organizare si planificare
Experienta in domeniul vanzarilor -minim 3 ani
Excelente abilitati de comunicare
Experienta pe un post similar constituie un avantaj
Permis categoria B

Descrierea jobului

Asigura, conduce si supervizeaza activitatea din cadrul magazinului si a depozitului Rovere Mobili.
Gestioneaza o echipa complexa formata din Project Manageri, Proiectant, Asistent Receptie, Montatori.
Gestionarea eficienta a clientiilor si a informatiilor solicitate de acestia.
Urmareste atingerea obiectivelor magazinului si targetelor personale de vanzari.
Propunerea de metode de eficientizare a activitatii si de crestere a vanzarilor.
Dezvolta echipa de vanzari prin promovarea si implementarea de strategii conform politicii companiei.
Asigura buna functionare a showroom-ului in conformitate cu pozitia sa.
Propunerea de amenajare cu mobilier a spatiului conform solutiilor de design Rovere Mobili si a cerintelor clientilor.
Supervizeaza si verifica pontajele oamnenilor din echipa.
Supervizeaza si planifica concediile de odihna si zilele libere compensatorii.
Programeaza montajele de mobilier.

Beneficii
Salariu motivant
Autoturism
Bonusuri in functie de performanta
Training-uri de specialitate in tara si in Italia

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la PHYLOSOPHY DESIGN SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la PHYLOSOPHY DESIGN SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are PHYLOSOPHY DESIGN SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?