Director Productie

Salar brut
1300 - 1500 €

Esti un bun leader, detii abilitati excelente de analiza si poti gestiona in mod operational situatii neprevazute? Esti deschis pentru a oferi cele mai bune servicii clientilor tai, dar rezonezi bine si cu nevoile angajatilor? Atunci, te asteptam sa te alaturi unei echipe formate din profesionisti, in cadrul unei companii de succes din domeniul prelucrarii maselor plastice.

Principalele Responsabilitati

  • Organizarea si urmarirea in permanenta a activitatii de productie si logistica din cadrul companiei
  • Analiza si imbunatatirea proceselor operationale si a interactiunilor intre departamente
  • Coordonarea activitatii de instruire a personalului din subordine
  • Supravegherea echipei si urmarirea respectarii procedurilor interne
  • Organizarea si supervizarea activitatilor de intretinere a echipamentelor tehnice
  • Planificarea si coordonarea activitatii de aprovizionare
  • Asigură, conduce, avizează şi implementează planurile de intervenţie pentru situaţii de urgenţă şi capacitatea de răspuns la zonele critice subordonate
  • Participă la investigarea şi evaluarea de noi materiale, echipamente, tehnologii precum şi procese speciale

Candidatul ideal

  • Studii superioare tehnice finalizate
  • Experienta relevanta in domeniu - minim 3 ani
  • Cunostinte despre gestiunea utilajelor de productie
  • Cunostinte de limba italiana si/sau engleza reprezinta un avantaj
  • Persoana autonoma, cu capacitati excelente de evaluare, planificare, comunicare ; teamplayer, abilitati manageriale, tehnici de negociere

Oferta

  • Pachet salarial atractiv, in functie de experienta
  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
  • Tichete de masă
  • Prime periodice, in functie de performanta
  • Telefon, decont combustibil
  • Mediu de lucru placut, alaturi de profesionisti

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la High Staff Recruitment pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la High Staff Recruitment pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are High Staff Recruitment locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?