Director vanzari

OPTIMEAT  SRL angajeaza  Director vânzări/ Area sales manager in vederea extinderii activitatii pentru zonele București, Ilfov, Constanța, Brașov, Prahova

Responsabilitati:

•extinderea, mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata;

•monitorizarea concurentei

Cerinte:

•experienta anterioara in vânzări minim 3 ani în domeniul HORECA

•permis auto cat. B;

•persoana dinamica, orientata spre rezultate;

•foarte bune abilitati de comunicare, planificare, negociere, vanzare si analiza, cunostinte operare PC ;

•cunoasterea  pietei specifice din zona arondata;

•abilitati de prezentare/promovare/vanzare a produselor.

•disponibilitate pentru deplasari in teren

Se ofera:

•Pachet salarial atractiv + bonus vânzări, tichete de masă, telefon, laptop si masina de serviciu .

Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.

Telefon:

  • Câte locuri de muncă sunt disponibile la SC OPTIMEAT SRL pe Angajat.ro?

  • Cum pot să fiu primul care să afle când există locuri de muncă noi la SC OPTIMEAT SRL pe Angajat.ro?

  • Pe ce poziții are SC OPTIMEAT SRL locuri de muncă disponibile prin Angajat.ro?